Wakacje w trójmieście!

Planujesz w tym roku spędzić wakacje w Polsce. Jako kierunek swojej podróży wybierasz Polskie morze. I tak docierasz do trójmiasta. Masz do zwiedzenia trzy piękne miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Co warto zobaczyć w każdym z nich i jak spędzić ciekawie czas?

Gdańsk to miasto najstarsze, ma piękną starówkę i wiele atrakcji do zaoferowania. Obowiązkowo na twojej liście zwiedzania powinna znaleźć się ulica Długa ze swoim niepowtarzalnym klimatem, restauracjami i barami gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz imprezować i kochasz nocne życie to idealnym miejscem będzie Sopot. Różnorodność klubów, barów, knajp i restauracji pozwoli zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Wyjątkowy klimat Sopotu warto odczuć również za dnia. Obowiązkiem każdego wczasowicza jest odwiedzenie Sopockiego molo i wypoczynek na szerokich Sopockich plażach. Trochę dalej na północ położona jest Gdynia. Miasto gdzie zjesz pyszną rybę, zwiedzisz statek Błyskawica czy Dar Młodzieży albo odwiedzić Gdyńskie Akwarium. W Gdyni warto wybrać się również na klify Orłowskie.

Widok z ich szczytów na pewno zapamiętasz na długo. Sama mieszkam, pracuję i studiuję w trójmieście i uważam, że każdy powinien odwiedzić ten rejon Polski chociaż raz w swoim życiu. Zapewniam, że na pewno tutaj wrócisz. Wyjątkowy klimat, pyszne jedzenie, piaszczyste plaże i wiele atrakcji które ma do zaoferowania trójmiasto spowoduje, że twój urlop będzie niezapomniany i tak samo fajny jak wycieczka do ciepłych krajów.